Náš tým

Jsme profesionální zdravotnický tým zaměřený na dekorativní (permanentní make-up obočí, očních linek, rtů, vlasů, alopecie, znaménka krásy, pihy…) a korekční (prsní dvorce, areola, rozštěpy rtů, kamufláž popálenin, vitiliga…) permanentní make-up.

Vaše radost a potěšení z nového permanentního make-upu je pro nás tou největší odměnou.

Budeme se na Vás těšit v několika studiích v České republice i na Floridě.

Nella Petrová

V roce 1989 jsem vystudovala obor zdravotní sestra, pracovala jsem na chirurgii, JIP, plastické chirurgii, neurologii a oční klinice. V roce 2008 jsem absolvovala rekvalifikační kurz na kosmetické služby a makeup artist – ovládám veškeré styly líčení, včetně filmového. Ve stejném roce jsem si otevřela beauty salon. Od roku 2011 spolupracuji s lékaři formou prezentací na dermatologických konferencích.

Jana Holoubková

Původní profesí jsem zdravotní sestra, v roce 1995 jsem absolvovala nástavbové studium “Rehabilitační pracovník“ a v roce 2007 jsem úspěšně ukončila postgraduální studium v Brně v oboru “Ošetřovatelská péče v interním lékařství”. Kosmetickou péčí jako takovou a tvorbou ve světě permanentního make-upu se zabývám již léta. V průběhu let jsem si doplnila potřebné rekvalifikační a odborné kurzy a v rámci celoživotního vzdělávání absolvuji každý rok několik odborných školení a seminářů, které mne v mém oboru posouvají dopředu a dovolují mi zdokonalovat se jak v nejnovějších technikách, tak se orientovat v novinkách, které svět permanentního make-upu přináší. Ve své práci ctím ochranu zdraví a z tohoto důvodu ze zásady pracuji pouze s certifikovaným materiálem.
Svůj drahocenný čas dělím mezi rodinu a práci, která mě velmi baví a naplňuje.

Nadpis o foto aplikací

Text k fotkám Text k fotkám Text k fotkám Text k fotkám Text k fotkám Text k fotkám Text k fotkám Text k fotkám Text k fotkám